Кінокомпанія Film.ua

Анкета

Якщо Вам зручніше заповнювати анкету російською мовою - перейдіть за цим посиланням.

Увага!

Всі розділи обов'язкові для заповнення.

Анкети з незаповненими розділами розглядатися не будуть!

Не заповнюйте анкету, якщо Ви спамер.

:
:
  •  
  •  
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
Розмір фото не повинен перевищувати 5 Мб. Розширення фото має бути JPG.
:
:
:

Розміщуючи фотознімки на даному сайті Ви гарантуєте, що такі дії не порушуватимуть особистих не майнових прав осіб зображених на фотознімку та авторських прав осіб, яким відповідно до чинного законодавства належать такі права на відповідні фотознімки, та надаєте беззастережний дозвіл на використання відповідного зображення та фотознімків в рамка телевізійного проекту "Давай одружимося" незабороненими законодавством способами та формами, та підтверджуєте, що маєте право на надання такого дозвулу в протилежному випадку Виробники Телевізійного проекту не несуть відповідальність за порушення особистих не майнових прав осіб зображених на фотознімках та відповідних авторських прав.

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI добровільно надаю Виробникам Телевізійного проекту свою згоду на автоматизовану, а також без використання засобів автоматизації обробку (включаючи збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, знеособлення та знищення) моїх персональних даних, а саме: даних відображених в даній анкеті, а також інших даних, добровільно наданих мною для реалізації мети обробки, - з метою забезпечення моєї участі у Телевізійному проекті, виробництва, розповсюдження та реклами Телевізійного проекту, а також здійснення зв’язку зі мною з наведених вище питань.

Цим я також даю згоду на передачу (поширення) своїх персональних даних, наданих Виробникам Телевізійного проекту, третім особам, в тому числі за кордон, виключно з вказаною вище метою та у порядку, визначеному Законом України «Про захист персональних даних» та внутрішніми актами Виробника Телевізійного проекту, які встановлюють порядок обробки та захисту персональних даних. Я не вимагаю здійснення повідомлення про передачу (поширення) моїх персональних даних третім особам (в тому числі за кордон), якщо така передача (поширення) відбувається з метою реалізації вказаних вище правовідносин.

Для того щоб взяти участь в програмі заповніть анкету учасника. Бажаємо успіхів і сподіваємося, незабаром ви скажете один одному «Давай Одружимося»!